• Half Lenght: 6 min • Difficulty Level: Word Class • Game Speed: Fast • Cornerul executat direct în careul de 0-6 metri - Interzis • Corner executat direct pe bara/poarta - Interzis • Q+W din jumtatea proprie - Interzis • Out-ul executat in careul de 16m - Interzis • A+D - Interzis • Incalcarea oricareia dintre regulile de mai sus o singura data va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste(in preznta dovezilor - print screen). * Inceperea de la mijlocul terenului (la începutul primei sau celei de-a doua reprize , sau dupa primirea unul gol) se începe cu pasa în spate - Obligatoriu • Este interzis tragerea de timp , prin aceasta înelegându-se pasele repetate între fundaş si portar mai mult de 2 minute virtuale. Incalcarea acestei reguli va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste. • Cine face mai mult de 5 faulturi (inclusiv 5) pierde meciul cu 3-0 • Cine nu lasa statistica la finalul meciului chiar daca a castigat meciul risca eliminarea din campionat . In meciurile directe din grupe se ia in considerare meciurile directe , in caz de egalitate , golaverajul general al grupei !! • Meciurile se vor juca TUR-RETUR , doar finala TUR !! Cine castiga 1 editie fara sa piarda nici un meci , sau cine castiga 3 editii lconsecutive va avea star de 99 !! • Cine injura dupa meci , si cine iese din meci cand este condus primeste suspendare , oricine are dreptul sa iese dintr-un meci doar daca pune pauza si face print la match facts la marcatorii inainte. Bafta !!
Regulament&Restricti
REGULAMENT&RESTRICTI Restricti:-fara Q+W -fara A+D -fara Q+S -fara goluri direct din corner Regulament: Castigatorul editiei are dreptul sa iti aleaga primul ehipa din urmatoarea editie Jucati meciurile pana la final chiar daca nu mai aveti sanse de calificare Nu trageti de timp Cereti fisierul de la admini